Hakkımızda


Laboratuvarımız Sağlık Bakanlığı 06.03.2011 tarihli ve 27866 sayılı “Yüzme Havuzlarının Tabi Olacağı Esaslar Hakkındaki Yönetmeliği’ne” göre Sulardan Numune Alma ve Analiz Yapma Yetkisi belgesiyle 16.04.2012 tarihinde yetkilendirilmiştir. 2015 yılında Laboratuvarlarımız, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan Kuruluş ve Çalışma izinlerini alarak “Özel Gıda Laboratuvarlarının Kuruluş ve Faaliyetleri Hakkında Yönetmelik” esasları doğrultusunda Gıda Sektörüne yönelik hizmetleri vermek amacıyla faaliyete geçmiştir. Su Dünyası Laboratuvarı ilk olarak 03.04.2012 tarihinde Türk Akreditasyon Kurumu ( TÜRKAK) tarafından EN ISO/IEC 17025 “Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği” standardının şartlarına uygun olarak AB-0497-T numarası ile akredite olarak sektöre hizmet vermektedir. T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan 05.01.2015 tarihli 150 sicil numarası ile kuruluş ruhsatı, 00349 çalışma izin belgesi ile faaliyet ruhsatı almıştır. Laboratuvarımız bağımsız, tarafsız ve gizliliğin korunumu ilkelerine uygun olarak Yüksek Alan mah. 494 sok. No:4 Muratpaşa- Antalya yeni adresinde hizmet vermeye başlamıştır. “Dürüstlükle verilen söz, Özveriyle sonuçlanan analiz” sloganını kendisine ilke edinen Su Dünyası Laboratuvarı ulusal ve uluslararası kalite kontrol programlarına katılarak, vermiş olduğu sonuçların yüksek kalite güvencesine ulaşmasını sağlamaktadır.

  • Su Dünyası Laboratuvar Hizmetleri sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek müşterilerine daima en iyisini sunmayı taahhüt etmektedir.
  • Su dünyası Laboratuvarı; mikrobiyolojik gıda, mikrobiyolojik ve kimyasal içme-kullanım suyu, buz, proses suyu havuz suyu ve deniz suyu analizleri, çevresel analizleri (el ve yüzey) , Çalışma alanı ortam kontrolü ve Legionella spp. analizlerinde faaliyet göstermektedir.
  • Doğru ; Sonuçlarda değil, analizin detaylarında gizlidir.