Su Dünyası Laboratuvarı Hizmetleri A.Ş. imza attığı birçok başarılı çalışma ile kaliteli referanslar edinen firmamız siz değerli tesisi referanslarımız arasında yer alması ile büyük mutluluk duyacaktır. Su Dünyası Laboratuvarı vermiş olduğu hizmet kalitesi ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek piyasadaki birçok firmanın önüne geçmiştir.

Su Dünyası Laboratuvar Hizmetleri A.Ş numune kabulünden başlayarak, yapılacak analizlerin girilmesine kadar tüm işlemleri takip eden bir yazılım programı ile müşterilerine daha iyi ve güvenilir hizmet vermeyi taahhüt etmektedir. Çalıştığımız tesisler tarafından belirlenen kişi veya kişilere özel şifreler verilerek analiz sonuçlarının güvenli ve hızlı bir şekilde sunulması sağlanmaktadır.

Analiz sonuçlarımız elektronik imza (e-imza) ile sisteme yüklenmektedir. Tesis yetkilisi arzu ederse analiz sonuçlarını sistemden yazdırarak tüm resmi işlemlerinde kullanabilir.

Deneyimin öneminin farkında olan ekibimiz tesisininiz için kaliteli çalışmalar ortaya çıkararak sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır. Olumlu yanıtınızı en kısa zamanda beklediğimizi belirterek, birlikte hayırlı bir sezon geçirmeyi dilerim.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Funda TUNALI